Nové EGV300R Esperanza VR 3d okuliare s Bluetooth ovládačom Apocalypse Zobraziť väčšie

OB18086

EGV300R Esperanza VR 3d okuliare s Bluetooth ovládačom Apocalypse

Skladom

Nový produkt

12,90 € S DPH

Dodanie do 1 až 3 dní

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 1 bod. Ak váš košík bude obsahovať celkom 1 bod potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,20 €.


3D VR OKULIARE PRE SMARTFÓNY 3,5"-6"

Naše okuliare vám umožňujú sledovať 3D filmy alebo hrať hry vo virtuálnej realite. Musíte si len stiahnuť hry alebo filmy označené symbolom VR alebo Google Cradboard z obchodu s aplikáciami (APP Store alebo Google Play Store) do svojho smartfónu a okuliare vás rýchlo prevedú do virtuálneho sveta 360-stupňových filmov, 3D alebo VR hier. Do krytu sa zmestí smartfón s veľkosťou obrazovky od 3,5" do 6" s nainštalovaným systémom Android alebo iOS. Vďaka použitiu asférických šošoviek, ktoré neskresľujú obraz, získame maximálny dojem prirodzenosti a hĺbky obrazu a ich obojsmerné nastavenie umožňuje individuálne nastavenie zariadenia na veľkosť smartfónu a vzdialenosť medzi žiakmi. Ochranný kryt vyrobený z vysoko kvalitnej umelej kože a vyplnený pružnou špongiou nielen zaisťuje pohodlie pri používaní, ale umožňuje tiež správne prispôsobenie okuliarov tvaru tváre a umožňuje použitie okuliarov VR bez odstránenia dioptrických okuliarov. Robustné remene vyrobené z elastickej gumy udržia okuliare bezpečne na hlave. Posuvný kryt umožňuje použitie fotoaparátu telefónu (potrebné pre hry „Augmented Reality“). Okuliare majú na bokoch prieduchy a výrezy na pripojenie slúchadiel a nabíjací kábel smartfónu.

Priemer asférického objektívu: 40 mm
Nastavenie vzdialenosti objektívu: až 10 mm
Nastavenie stopy objektívov: 55-72mm
Minimálna / maximálna šírka telefónu: 60 mm - 80 mm
Maximálna výška telefónu: 160 mm
Posuvný predný kryt.
Pružné, nastaviteľné remene.

POZOR! Aby ste mohli naplno využívať výhody VR hier, odporúča sa používať smartfóny vybavené gyroskopom.

Hmotnosť380 g
Rozmery20,5cm x 14,5cm x 11cm

Recenzie

Napísať recenziu

EGV300R Esperanza VR 3d okuliare s Bluetooth ovládačom Apocalypse

EGV300R Esperanza VR 3d okuliare s Bluetooth ovládačom Apocalypse

3D VR OKULIARE PRE SMARTFÓNY 3,5"-6"

Naše okuliare vám umožňujú sledovať 3D filmy alebo hrať hry vo virtuálnej realite. Musíte si len stiahnuť hry alebo filmy označené symbolom VR alebo Google Cradboard z obchodu s aplikáciami (APP Store alebo Google Play Store) do svojho smartfónu a okuliare vás rýchlo prevedú do virtuálneho sveta 360-stupňových filmov, 3D alebo VR

Produkty v rovnakej kategórii (30):